Miesięczne archiwum: Sierpień 2014

Półmaraton na Śląsku

Od dawna nosiliśmy się z myślą  zorganizowania biegu na Śląsku. Duża część zespołu Klubu Biegacza bezFormy.pl właśnie na Śląsku mieszka i biega.

W dniu dzisiejszym zapadła decyzja o zorganizowaniu w dniu 18 października 2014 r. naszego pierwszego półmaratonu w Katowicach. Bieg zostanie zorganizowany w nietypowej, towarzyskiej i otwartej dla wszystkich biegaczy formie. Dalsze informacje wkrótce.

Upadek jednego z Dębów

Przed startem X Biegu pod Tysiącletnimi Dębami informowaliśmy o upadku dużej części jednego z Tysiącletnich Dębów. Upadek miał miejsce najprawdopodobniej w sobotę 26 lipca. Zdjęcia prezentujące zdarzenie można zobaczyć w galerii: Upadek dębu część 1.
Przyczyną upadku dębu był najpewniej stan drzewa i upływający czas. Po powiadomieniu nadleśnictwa i konserwatora zabytków przyrody ogromny konar został odciągnięty z drogi przez pracowników lasu.
Po kilku dniach, a dokładnie 4 sierpnia nastąpił ciąg dalszy leśnej tragedii, czyli upadek pozostałej części dębu.
Galerię zdjęć po tym wydarzeniu możemy zobaczyć dzięki uprzejmości Radosława Wypychowskiego, wielokrotnego uczestnika Biegów pod Tysiącletnimi Dębami, biegającego w tej okolicy.
Upadek dębu część 2.
Poniżej zamieszczamy kilka innych zdjęć z alei tysiącletnich dębów wykonanych w lipcu 2014 r.
Praktycznie na naszych oczach upadł tysiącletni kolos …

Czas płynie, dęby padają …

Zdjęcia 2014

Prezentujemy pierwsze zdjęcia z X edycji Biegu Pod Tysiącletnimi Dębami w Kazimierzu Biskupim. Zdjęcia zostały wykonana na trasie w okolicach 11 i 18km. Zapraszamy do dzielenia się galeriami z biegu. Kolejne zdjęcia dodamy wkrótce.

Zdjęcia są do obejrzenia w zakładce: GALERIA.

X edycja Biegów pod Dębami już za nami!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy dzisiaj biegali w Kazimierzu Biskupim na trasie Biegu pod Tysiącletnimi Dębami. Łącznie było nas 325 na wszystkich dystansach. Jako organizatorzy byliśmy świadkami waszej walki i wielkiego serca: na trudnej trasie i w upale wielu z Was dokonało rzeczy niemożliwych. Dziękujemy za obecność i stworzenie przyjaznej atmosfery. Możecie być pewni, że jako zespół organizujący biegi dołożyliśmy wszelkich starań, aby bieganie pod dębami było ciekawym doświadczeniem biegowym.

Zapraszamy do odwiedzania strony https://plus-timing.pl z nieoficjalnymi wynikami z naszej imprezy sportowej. Zapraszamy Was już dziś na kolejną XI edycję Biegów pod Dębami w przyszłym roku.

ze sportowym pozdrowieniem: zespół bezFormy.pl