Miesięczne archiwum: Lipiec 2015

Trwają zapisy

Ze względów technicznych zamknięty został dotychczasowy formularz zgłoszeniowy, ale nadal można dokonać zgłoszenia na Bieg! Aby dokonać zgłoszenia, proszę o wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną z następującymi danymi:

Imię i nazwisko/Data urodzenia/Telefon (telefon rodzica dla biegów dzieci) /Email/Klub (klub lub szkoła dla biegów dzieci)/Adres zamieszkania Ulica i numer domu Kod pocztowy miejscowość Dystans.

 Zapoznałem/łam się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Oświadczam, że biorę udział w imprezie rekreacyjno-sportowej na własną odpowiedzialność i przyjmując do wiadomości Regulamin Zawodów. Jestem świadomy/a uczestnictwa w niej i startuję wyłącznie na własne ryzyko. Nie mam żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w tego typu zawodach. Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku dla potrzeb promocji zawodów. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb organizacji zawodów

 Adres pod który można wysyłać zgłoszenia: pawel.prokop.2077@gmail.com

 Wysłanie maila jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zawodów. Zgodnie z regulaminem zawodów można dokonać zgłoszenia w biurze zawodów w piątek od 18.00 – 20.00 lub w dniu zawodów 0d 7.00 – 9.30, a w przypadku dzieci do 8.45. Serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania pod Tysiącletnimi Dębami w Kazimierzu Biskupim.

Zespół KB bezFormy.pl

Ogłoszenia startowe

Parking dla zawodników i gości dostępny będzie na tyłach hali sportowej w Kazimierzu Biskupim, ul. Węglewska 12 (jadąc od centrum Kazimierza mijamy biuro zawodów w hali sportowej, budynek gimnazjum i pizzerię K2, skręcamy w lewo w kierunku boiska sportowego „orlik”). Biuro Biegu czynne będzie w piątek od godziny 18.00 – 20.00 oraz w dniu imprezy od 7.00 – 9.30. Dla zawodników startujących w biegach dzieci biuro czynne do godziny 8.30. ze względu na konieczność rejestracji chipów. Nadal istnieje możliwość zapisu na poszczególne biegi w terminie nieprzekraczalnym do 31 lipca do godziny 12.00. Po tym terminie zapisy możliwe są tylko w biurze zawodów. Pakiet startowy odbieramy osobiście w biurze zawodów po okazaniu dokumentu tożsamość  (numer startowy, chip do pomiaru czasu mocowany do buta oraz bon na posiłek po biegu). Przed biegiem sugerujemy dobrze ocenić swoje możliwości kondycyjne i aktualne warunki pogodowe. Prosimy o stosowne odżywianie i nawadnianie. Zachęcamy do zabrania ze sobą na trasę biegu bidonów na wodę i odpowiedni lekki strój sportowy. Na trasie 13 km dostępne będą 2 punkty z wodą źródlaną i napojem izotonicznym isostar (dla 21,1 łącznie 4 punkty) oraz opieka medyczna na drugim (czwartym) punkcie odświeżania. Trasa będzie oznaczona poziomymi strzałkami z wapna oraz tabliczkami z podanymi kilometrami. W kluczowych miejscach trasy będzie obsługa biegu. Na mecie dla finiszujących dostępna będzie butelkowana woda i owoce. Po biegu do dyspozycji prysznice oraz posiłek.

Orientacyjny program minutowy zawodów:

31 lipca:

12.00: koniec zapisów internetowych

18.00 – 20.00: otwarcie biura zawodów, rejestracja zawodników, odbiór pakietów startowych

1 sierpnia:

7.00 otwarcie biura zawodów

8.30: koniec zapisów na biegi dzieci

8.45: zbiórka dzieci startujących na 400, 200, i 100 metrów i wspólna przebieżka do miejsc startu (ostatnie metry biegu głównego)

9.00: start biegu 400 m.

9.05: start biegu 200 m.

9.10: start biegu 100 m.

9.30: koniec rejestracji do biegów 2 km, 13 km i 21,1 km

9.45: dekoracja zwycięzców biegów dzieci 100, 200 i 400 metrów

10.00: start biegu 21,1 km i 13 km

10.01: start rajdu z kijkami 7 km i 13 km

10.02: start biegu 2 km

13.00: podziękowania, podsumowanie rajdów z kijkami 7 i 13 km i dekoracje zwycięzców biegu21,1 km, 13 km i 2 km, zaproszenie na XII edycję Biegów pod Tysiącletnimi Dębami 30 lipca 2016 r. Organizatorzy nie przewidują losowania nagród.

Godne polecenia

Prezentujemy kilka niezależnych materiałów związanych z naszą imprezą i okolicą Kazimierza Biskupiego. Obejrzenie ich polecamy także osobom dobrze znającym temat biegania po kazimierskich lasach.

Trasa biegu prowadzi obok Rezerwatów Bieniszew, Sokółki, Mielno i Pustelnik, a klasztor jest otwarty dla mężczyzn w dniu Biegu, a w niedzielę w czasie niedzielnej mszy świętej wejście jest możliwe także dla kobiet.

W dniu biegu pamiętajmy o Powstańcach

W dniu Biegu 1 sierpnia obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Punktualnie o godz.17.00 niemal w całej Polsce zostaną włączone syreny, a wielu z nas zatrzyma się, by oddać hołd bohaterom. Powstanie trwało 63 dni – od 1 sierpnia do 2 października 1944 r. Do historii przeszło niezwykłe bohaterstwo żołnierzy Powstania, ich bezgraniczne poświęcenia dla Ojczyzny, olbrzymie cierpienia i mordy bezbronnych cywilnych mieszkańców Warszawy, odwetowe, barbarzyńskie niszczenie miasta przez wojska niemieckie, z udziałem formacji kolaboranckich wsławionych szczególnym okrucieństwem. Na cześć Bohaterów Powstania Warszawskiego na naszych numerach startowych będzie można nakleić maleńką flagę państwową. Zachęcamy gorąco do uczczenia w ten sposób pamięci wielkich Polaków i pielęgnowania najlepszych tradycji. Cześć i chwała Bohaterom!!!

flaga-300x238

Film użytkownika: surgepolonia
https://www.facebook.com/surgepolonia

Medal 2015

Prezentujemy medal XI Biegu pod Tysiącletnimi Dębami. W tegorocznej edycji wykorzystaliśmy drewno z jesionu wyniosłego. Grafikę wykonano na surowym krążku z konaru z zachowaną korą. Całość zawieszona jest na  wstążce. Medal jest niepowtarzalny i z pewnością będzie wyróżniał się prostotą i oryginalnością. Trofeum otrzymują wszyscy uczestnicy wydarzeń sportowych w Kazimierzu Biskupim.

medal 2015 3 medale 2015 1 medale 2015 4 medal 2015 2