Miesięczne archiwum: Sierpień 2015

Trasa Półmaratonu w Katowicach

Prezentujemy trasę 2 Biegu po Katowickich Lasach, który odbędzie się 17 października 2015 roku. Trasa Biegu usytuowana jest na zboczach Wzgórza Wandy, najwyżej położonego punktu Katowic (357m n.p.m) i bezpośrednio przebiega przez Rezerwat przyrody Las Murckowski. Obszar rezerwatu posiada urozmaiconą rzeźbę terenu pofałdowaną dolinami potoków. Trasa w 100% biegnie lasem z naturalnymi drogami leśnymi, a jedynie około 1500 metrów pokonamy alejką z nawierzchnią asfaltową. Profil trasy mówi wiele: na trasie półmaratonu będzie do pokonanie 21 kilometrów, ale to nie wszystko: suma podbiegów wynosi bowiem ponad 270 metrów!!! Ze względu na duży stopień trudności, bieg odbędzie się na 7-kilometrowej pętli, którą pokonamy trzykrotnie. Dopuszczamy sklasyfikowanie zawodników na dystansie 7 km i 14 km, szczególnie w przypadku złej dyspozycji dnia lub innych ważnych powodów. Każdy, kto ukończy minimum jedną pętlę, otrzyma medal i pozostałe świadczenia startowe.

Trasa biegu.

 

2 Półmaraton po Katowickich Lasach

Z przyjemnością potwierdzamy termin drugiej edycji Półmaratonu po Katowickich Lasach! Bieg odbędzie się 17 października o godzinie 11.00. Jak w roku ubiegłym zapewniamy to co najważniejsze: wspaniałą leśną trasę oraz unikalny drewniany medal. Reszta jest mniej ważna – liczy się wspólne bieganie w ciekawym terenie. Trasa II Biegu po Katowickich Lasach będzie poprowadzona ścieżkami lasów murckowskich. Nie liczymy na tłumy, ale zapraszamy wszystkich biegaczy, także zawodników maszerujących z kijkami! Wkrótce podamy kolejne szczegóły dotyczące trasy i organizacji Biegu!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i rejestracji.

Klub Biegacza bezFormy.pl

Zdjęcia 2015

Prezentujemy pierwsze obszerne galerie z XI edycji Biegu Pod Tysiącletnimi Dębami w Kazimierzu Biskupim.  Dziękujemy wszystkim fotografującym. Zapraszamy do dzielenia się zdjęciami z biegu.  Wkrótce do obejrzenia  kolejne fotki.

Zdjęcia są do obejrzenia w zakładce: GALERIA.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w 11 Biegu pod Tysiącletnimi Dębami w Kazimierzu Biskupim Łącznie na starcie wszystkich biegów i rajdów z kijkami stanęło 332 zawodników, w tym 100 dzieci. Dziękujemy gościom i rodzinom biegaczy oraz wszystkim, którzy wspierali zawodników na trasie Biegu. Cieszą nas spontaniczne pozytywne opinie o naszej imprezie biegowej. Będziemy wdzięczni za Wasze sugestie dotyczące kolejnej edycji biegania pod dębami. Mamy nadzieję, że zechcecie przyjechać na kolejny bieg 06 sierpnia 2016 roku.

Prosimy o przesyłanie linków do Waszych galerii z zawodów 1 sierpnia 2015 roku. Chętnie umieścimy je na stronie Biegu.