Bieg pod tysiącletnimi dębami

 

Opisy poszczególnych biegów 2017

BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 50, 100, 150, 200, 400, 800 i 1000 metrów

Biegi przeznaczone są dla najmłodszych biegaczy, którzy chcieliby stanąć na starcie krótkiego biegu. Każdy uczestnik otrzymuje medal i ma elektronicznie zmierzony czas. Oryginalne rozwiązanie z metą usytuowaną na mecie Półmaratonu pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę biegową przy dopingu setek osób zgromadzonych na finiszu. Start w biegu możliwy jest za zgodą rodziców. Zachęcamy gorąco do udziału w biegach uczniów szkoły gimnazjalnej, podstawowej i przedszkolaków. Aż siedem dystansów! Jak zawsze bezpłatnie!

2016-07-16 Kazimierz Biskupi - Bieg Pod Dębami - 107

RAJD NORDIC WALKING 10 km

Marsz z kijkami jest przyjazną i prostą formą ruchu w terenie i jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie w każdym wieku. W tym roku proponujemy dystans 10 kilometrów. Stosunkowo prosta trasa wiodąca głównymi duktami leśnymi i aleją z dębami. Na trasie punkty odświeżania z wodą. Start w imprezie może być okazją do przygotowania się do pokonania w przyszłości dłuższych dystansów marszem lub biegiem. Do udziału w marszu nie są konieczne kijki. Zachęcamy do udziału osoby chodzące z kijkami, grupy przyjaciół i całe rodziny: dziadków oraz rodziców z dziećmi. Udział może być okazją do aktywnego i zdrowego spędzenia czasu w pięknej scenerii lasów kazimierskich. Zapraszamy do udziału w marszu wszystkich, którzy chcą w ten sposób zadbać o swoje zdrowie i wzrost kondycji.

2016-07-16 Kazimierz Biskupi - Bieg Pod Dębami - 308

BIEG 10 km

Bieg dedykowany jest osobom biegającym systematycznie 2-3 razy w tygodniu, oswojonym z pokonywaniem kilometrów na godzinnym treningu. Udział w tym biegu będzie sprawdzianem aktualnej formy osób biegających przynajmniej od kilku miesięcy. Piękna urozmaicona trasa oraz dwa punkty odświeżania dają prawdziwą przyjemność z biegania w lesie. W biegu mogą wziąć udział także zawodnicy mniej wytrenowani, którzy chcieliby pokonać dystans w umiarkowanym tempie, truchtem lub marszobiegiem. Dla osób wytrenowanych biegających dłuższe dystanse Bieg 10 km może być okazją do mocnego treningu. Serdecznie polecamy!

PÓŁMARATON 21.1 KILOMETRÓW

Do udziału w biegu głównym na dystansie 21.1 km zachęcamy zawodników regularnie trenujących 3-4 razy w tygodniu, którzy są pewni swojej formy sportowej i startowali już na podobnym lub dłuższym dystansie lub też pokonali podobny dystans na treningu. Bieg może być sprawdzianem aktualnej formy sportowej dla osób, które planowały start w półmaratonie na kilka miesięcy wcześniej. Na trasie dostępne będą 4 punktu odświeżania z wodą i napojem izotonicznym. Piękna trasa w 99% poprowadzona jest leśnymi drogami z dwukrotną wizytą pod aleją tysiącletnich kazimierskich dębów.

 10 różnych dystansów po zielonych okolicach Kazimierza Biskupiego,

czyli dla każdego, coś miłego

Zapraszamy! Klub Biegacza bezFormy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>